با پوشیدن جوراب واریس ایتالیایی رژیم بگیرید

طول جوراب واریس ایتالیایی متفاوت است، اما متداول ترین طول جوراب ها تا زانو و تا ران است. جوراب های فشاری نیز به اندازه طول مچ پا هستند، اگرچه این جوراب ها برای رگ های واریسی مناسب نیستند. آنها همچنین به عنوان جوراب شلواری تمام قد عرضه می شوند.

شما باید بسته به سبک جوراب‌های فشرده‌ای که می‌خواهید بخرید، اندازه‌گیری‌های متفاوتی انجام دهید تا بتوانید جورابی بخرید که مقدار مناسبی از فشرده‌سازی را ایجاد کند.

جوراب های فشاری تا بالای زانو: باید ساق پا را در پهن ترین قسمت آن و طول پای خود از پاشنه تا پشت زانو را اندازه بگیرید.

جوراب های فشاری تا بالای ران: شما می خواهید پهن ترین قسمت ساق پا، پهن ترین قسمت ران و طول پای خود را از پاشنه تا بالاترین قسمت ران خود اندازه بگیرید.

باید طول پای خود را از پاشنه تا بالاترین قسمت ران، پهن ترین قسمت ساق پا، پهن ترین قسمت ران و دور کمر خود را اندازه بگیرید.

تعیین اینکه کدام طول برای شما مناسب‌تر است واقعاً بستگی به ناحیه‌ای دارد که رگ‌های واریسی شما در آن ایجاد می‌شوند. آنها بیشتر در قسمت تحتانی ساق پا

دیده می شوند زیرا این ناحیه بیشترین جاذبه را دارد و بنابراین جوراب های فشاری تا زانو برای رگ های واریسی محبوب ترین هستند. اما اگر رگ‌ها در ناحیه ران برآمده باشند، طول تا ران مناسب‌تر خواهد بود.

برای بهترین نتیجه در برابر رگ های واریسی، باید جوراب های فشاری خود را در تمام طول روز بپوشید، از زمانی که از خواب بیدار شدید. وقتی پوشیده نمی شوند هیچ جلوه ای ایجاد نمی کنند، بنابراین تا حد امکان می خواهید آنها را بپوشید. با این حال، پوشیدن آنها در شب هنگام خواب توصیه نمی شود، مگر اینکه پزشک به شما توصیه دیگری کرده باشد.

در حالی که شما می خوابید، شما افقی هستید، به این معنی که جریان خون دیگر مجبور نیست بر خلاف گرانش عمل کند. این باعث می‌شود که پوشیدن جوراب‌های فشرده هنگام خواب کمتر ضروری باشد

برای اطمینان از تداوم فشرده سازی و بهترین نتایج، ایده خوبی است که برای زمانی که نیاز به شستشو دارید، یک جفت جوراب فشاری دوم داشته باشید. همچنین، جوراب‌های فشاری پس از چند ماه شروع به از دست دادن فشردگی خود می‌کنند، بنابراین اگر آن‌ها را برای مدت طولانی می‌پوشید، باید هر ۴ تا ۶ ماه یکبار آن‌ها را تعویض کنید.