با پوشیدن حوله کلاه دار ماندگار زایمان راحت تری داشته باشید

حوله کلاه دار ماندگار نیز معمولاً از منسوجات سنگین تر ساخته می شوند. برخی از آنها در صورت استفاده با دقت می توانند برای کودکان کوچک مفید باشند، اما شما باید به وزن آن توجه داشته باشید.

نکته دیگری که باید به آن فکر کنید بافت پارچه است. پارچه تری که برای ساخت اکثر ملحفه‌های معمولی حمام استفاده می‌شود، می‌تواند تا حدودی نسبت به پوست نوزاد خشن باشد، در حالی که حوله‌های کلاهدار معمولاً نرم‌تر و ملایم‌تر هستند.

علاوه بر این، همانطور که اکثر والدین تازه وارد می‌دانند، حوله‌ها ممکن است قبل از اینکه فرصتی برای پوشک پوشک داشته باشید، کثیف شوند.

به همین دلیل، استفاده از حوله های سایز کامل می تواند نه تنها به معنای حجم لباس های شسته شده بیشتر، بلکه بیشتر باشد. به علاوه، احتمالاً می‌خواهید لباس‌های کثیف کودک را از سایر لباس‌ها و ملحفه‌های خود جدا نگه دارید.

در این مرحله، باید ایده مناسبی در مورد اینکه حوله کلاهدار چیست و چرا حوله های معمولی برای نوزادان و کودکان نوپا ایده آل نیستند، داشته باشید.

درست مانند ملحفه‌های حمام بزرگسالان، هیچ سبک یا جنس یک‌اندازه‌ای وجود ندارد، بنابراین حوله مناسب برای کودک شما ممکن است بهترین گزینه برای نوزاد بعدی نباشد. با این اوصاف، بیایید دلایل مختلفی را که چرا بسیاری از والدین انواع کلاهدار را انتخاب می کنند، بررسی کنیم.

قبل از ایجاد “چربی کودک” عایق، نوزادان در برابر سرما آسیب پذیر هستند، بنابراین مهم است که آنها را به سرعت بعد از حمام خشک کنید. از طرف دیگر، شما همچنین می خواهید تا حد ممکن ملایم باشید. به همین دلیل است که یک حوله نرم و سبک برای نوزادان ایده آل است.

این نوع حوله به حفظ دمای بدن کودک شما کمک می کند تا در فاصله زمانی بین حمام گرم و تخت دنج او دچار لرزش و لرزش نشود.

حوله های کودک با پرز کمتری نسبت به حوله های پارچه ای سنتی بافته می شوند. سطح صاف است و در برابر پوست ظریف آنها کمتر ساینده است، اما هنوز به اندازه کافی جاذب است.