با پوشیدن کفش ایمنی برق کاترپیلار روزی صد کیلومتر بدوید

آیا کفش ایمنی برق کاترپیلار وجود دارد که مدعی افزایش سرعت ورزشکار باشد؟

آیا برندهای خاصی از کفش ها وجود دارد که بیشتر ورزشکاران برای پوشیدن انتخاب می کنند؟ ورزشکاران چگونه برندهایی را برای پوشیدن انتخاب می کنند؟
شرکت های کفش در گذشته چه ادعاهایی در مورد محصولات خود داشته اند؟

شرکت‌های تولید کفش، زمان و انرژی زیادی را صرف تلاش می‌کنند تا خریداران بالقوه را متقاعد کنند که برندشان به فرد کمک می‌کند سریع‌تر بدود و عملکرد بهتری در ورزش داشته باشد.

تبلیغات پر زرق و برق یکی از راه هایی است که این شرکت ها سعی می کنند مردم را متقاعد کنند تا کفش های خود را بخرند. با این حال، تبلیغ‌کنندگان باید در ادعای اینکه محصولاتشان به ورزشکاران کمک می‌کند.

تا عملکرد بهتری نسبت به سایر برندها داشته باشند، مراقب باشند. طرح ادعاهای نادرست می تواند منجر به شکایت از سوی رقبا شود. از سوی دیگر، اگر عملکرد یک طرح خاص از رقبای خود برتری داشته باشد.

شرکت مختار است که ادعا کند کفش های آنها در واقع عملکرد ورزشی را افزایش می دهد. آزمایش‌های گسترده‌ای مانند این آزمایش باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که یک مارک خاص کفش به ورزشکار کمک می‌کند سریع‌تر از برند دیگر بدود.

طول مسیری را برای دویدن پیدا کنید که طول آن 50 متر باشد. این فاصله به یک دونده اجازه می‌دهد تا با حداکثر سرعتی که می‌تواند بدون وزش باد زیاد بدود.
اولین جفت کفش را بپوشید. دوی 50 متر را پرینت کنید و دوستتان وقت بگذارید. نتایج را روی نموداری مانند نمودار زیر ثبت کنید. مراحل 3 و 4 را دو بار دیگر تکرار کنید.
میانگین نتایج را با جمع سه بار با هم و تقسیم بر سه بدست آوریدازم نیست بیرون بروید و یک دسته کفش مختلف بخرید. می توانید از دوستانی که سایز پاهای شما را دارند، کفش قرض بگیرید. همچنین ممکن است برخی از کفش ها را در فروشگاه های دستفروشی یا گاراژ فروشی ها پیدا کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.