بزرگترین ورق گالوانیزه رنگی که با قیمت ارزان که به مردم داده میشد

میلگردهای تقویت کننده ورق گالوانیزه رنگی اصفهان طی 50 سال گذشته در چندین کشور استرالیا، برمودا، هلند، ایتالیا، انگلستان و ایالات متحده آمریکا با موفقیت مورد استفاده قرار گرفته اند و مصرف در حال افزایش است. مزایای اصلی فولاد گالوانیزه عبارتند از:

شروع خوردگی و ترک خوردگی را به تاخیر می اندازد و عملکرد بسیار خوبی در بتن گازدار دارد و نسبت به فولاد بدون پوشش سطوح مهاجرت کلرید بالاتری را تحمل می کند و در هنگام ذخیره سازی از فولاد محافظت می کند و عمر طولانی تری در بتن گازدار ترک خورده نسبت به نوار بدون روکش دارد.

فولاد گالوانیزه داغ با فرو بردن فولاد تمیز و روان در حمامی از روی مذاب تولید می شود. لایه تشکیل شده روی سطح فولاد معمولاً از یک پوشش خارجی نازک از روی خالص روی یک سری لایه از آلیاژهای روی آهن با افزایش میزان آهن تشکیل شده است.

این یک ماده چارچوبی است که از نورد و مهر زنی ورق فولادی گالوانیزه و نوار نازک فولادی آنیل شده سرد نورد شده با دستگاه خمش سرد ساخته می شود.

دارای ویژگی هایی مانند خود وزنی سبک، سفتی بالا، مقاومت در برابر آتش و ضربه بالا، مقاومت در برابر ضربه، پردازش و نصب آسان و راحت و غیره است. مقاومت در برابر آتش، اما برای ساخت و ساز مناسب است و برای مونتاژ و ساخت و ساز عظیم مناسب است.

علاوه بر این، امکان تزیینات رو به رو روی لایه سطحی خود را نیز فراهم می کند قاب فلزی به تدریج جایگزین مواد چوبی سنتی در سقف های کاذب و پارتیشن های داخلی شده است و به طور گسترده در پروژه های دکوراسیون استفاده می شود.

با توجه به مواد، چارچوب فلزی به گل میخ فولاد گالوانیزه و گل میخ آلیاژ آلومینیوم طبقه بندی می شود. با توجه به مناطق مختلف کاربرد، گل میخ فولادی گالوانیزه به دیوار جدا کننده استفاده شده و سقف کاذب مورد استفاده و غیره طبقه بندی می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.