ساعت دیواری طلایی اولین هدیه ملکه الیزابت از طرف همسرش بود

مانند هنر معاصر و نورپردازی های تزئینی، طراحی ساعت دیواری طلایی واقعاً جلب توجه می کنند با هزاران طرح خلاقانه؛ از تن رنگ های مختلف گرفته تا شکل ها و اندازه های بزرگ و سبک های مختلف از کلاسیک تا مدرن و عجیب و غریب. ساعت های دیواری می توانند به طور یکپارچه یک نقطه کانونی متمایز ارائه دهند.

به عنوان مثال، یک ساعت دیواری قدیمی یا قدیمی، زمانی که به درستی در جای خود قرار گیرد، می‌تواند به دلیل ساخت و طراحی دقیق و دستی، وضعیت اتاق را ارتقا دهد.

چه یک فضای نشیمن دنج برای گردهمایی های روزمره خانوادگی باشد یا یک سالن استراحت که برای استراحت و استراحت طراحی شده است، برای اینکه ساعت خود را به نقطه مرکزی تبدیل کنید، نقطه برجسته ای را انتخاب کنید که اغلب توجه شما را جلب می کند و آن را در آنجا قرار دهید.

آن را مکمل یک نقطه کانونی قرار دهید یک ساعت دیواری خیره کننده همیشه نباید نمایش را بدزد اگر یک نقطه کانونی موجود در یک اتاق دارید، می توان از یک ساعت برای تأکید بر حضور آن استفاده کرد.

در این صورت، به جای رقابت با نقطه کانونی، آن را تکمیل می کند… می تواند به طور یکپارچه با یک اثر هنری، یک شومینه یا چیز دیگری به همان اندازه هیجان انگیز ادغام شود که حال و هوا و لحن یک فضا را تنظیم می کند و به عنوان یک زینت عالی برای همراهی با نقطه کانونی عمل می کند و بدون اینکه خیلی «تند» باشد، کانون توجه را روی آن قرار دهد.

یک قطعه منحصر به فرد را انتخاب کنید که جذابیت را اضافه کند و تعادل را در کانون اتاق ایجاد کند که نیمی از پتانسیل آن است کمی رنگ پر جنب و جوش اضافه کنید.

ساعت‌ها اکسسوری‌های دکوری مناسبی هستند که می‌توانند رنگ‌های متفاوتی را به طراحی داخلی شما وارد کنند یا اتاقی را به هم ببندند.

در یک محیط خنثی، اتاق را می توان با ساعتی پر جنب و جوش و جسور نشان داد در عین حال شخصیتی را به ارمغان می آورد و یک نقطه گفتگو ایجاد می کند.