کشف حوله مارک بلیندا در خرابه های شهر سوخته حاشیه ساز شد

حوله مارک بلیندا نرم و باکیفیت می توانند حمام شما را به یک آبگرم پنج ستاره تبدیل کنند. اما یافتن بهترین بسته حوله همیشه کار آسانی نیست. با تعداد زیادی مواد و گزینه های اندازه در بازار، طبیعی است که احساس غرق شدن و گم شدن کنید.

وقتی صحبت از انتخاب بین انواع حوله می شود، معمولاً مهم ترین عامل جذب آن است. به همین دلیل است که انتخاب بهترین مواد حوله بسیار مهم است.

به عنوان مثال، پنبه و ابریشم مصنوعی جذب کننده ترین پارچه ها هستند. اگر نرمی در اولویت است، حوله های حمام ساخته شده از بامبو را در نظر بگیرید. حوله‌های نخی میکروفیبر و بافت تخت برای مسافران و کسانی که به دنبال گزینه‌ای سبک و جمع‌وجور هستند، بهترین هستند.

حوله ها دارای پارچه های مختلفی هستند که بیشتر ویژگی های آنها را مشخص می کند. پنبه محبوب ترین مواد حوله ای است.

اما همه حوله های نخی یکسان ساخته نمی شوند. پنبه ترکی و مصری مرغوب بهترین، نرم ترین و جاذب ترین حوله ها را تولید می کند.

حوله‌های نخی چه برای خود یا حمام مهمان‌تان به آن‌ها نیاز داشته باشید، حوله‌های نخی چند کاره هستند و برای استفاده روزمره ایده‌آل هستند.

و در مورد نرمی، حوله‌های بامبو به دلیل نرمی طبیعی مواد به یکی از لوازم اصلی حمام تبدیل شده‌اند. به عنوان مثال، حوله های کودک اغلب از بامبو ساخته می شوند.

برخی از افراد مواد را ترجیح می دهند زیرا پایدارتر نیز هستند. حوله های بامبو همچنین می توانند ضد میکروب باشند، بنابراین اگر حمام شما پنجره یا تهویه خوبی ندارد، بهترین گزینه هستند.

مسافران و علاقه مندان به ورزش معمولا به سراغ حوله های میکروفیبر می روند. آنها نه تنها سریع خشک می شوند و جذب می شوند، بلکه برخی از آنها ضد میکروبی هستند و نسبت به حوله های معمولی فضای کمتری را اشغال می کنند.

سایر الیاف مصنوعی که اغلب برای ساخت حوله های حمام استفاده می شوند عبارتند از: نایلون، ابریشم مصنوعی و پلی استر. آنها معمولاً با پنبه ترکیب می شوند که آنها را نرم تر و نرم تر می کند.